Antsiuvų gamyba

Gaminame įvairių dydžių ir formų antsiuvus, kurie puikiai tinka papuošti džemperius, marškinėlius, vaikų drabužėlius, kuprines, darbo aprangą ar kepures. 

Paprastai gaminame prisiuvamus antsiuvus, bet jeigu reikia galime prie antsiuvo pritvirtinti plėvelę, kad antsiuvą galima būtų priklijuoti lygintuvu, arba prisiūti kontaktinę juostą (velcro). Informuokite kokius antsiuvus norite užsakyti UŽSAKYMO FORMA


🌟 Antsiuvas gaminamas su plėvele, todėl gali būti ne tik prisiuvamas, bet ir klijuojamas lygintuvu.  

Suklijavimas bus atsparus skalbimui, bet reikia laikytis tam tikrų taisyklių.

1. Pasitikrinkite, kad gaminį, prie kurio klijuosite tikrai galima lyginti- žr. etiketę, ten turėtų būti lygintuvo ženklas su dviem taškeliais.

Jei gaminio negalima lyginti arba galima tik švelniomis sąlygomis- tada belieka tik siūti.

2. Nuimame apsauginį popierių ir tada klijuojame ant norimo gaminio. Uždėkite antsiuvą kur norite ir prispauskite lygintuvu, galima per skudurėlį. Karštis ne taip greitai pereina per antsiuvą, reikia truputį laiko, kad plėvelė gerai įkaistų.

3. Stipriai prispauskite ir palaikykite 5-10s, užfiksuokite. Dažnai tai geriau padaryti iš blogos pusės, kai jau antsiuvas laikosi savo vietoje po pradinio pritvirtinimo iš geros pusės. Su lygintuvu klijavimas užtrunka apie 20-25s.

4. Būtina atvėsinti ir jokiu būdu nekrapštyti tikrinant priklijavimo stiprumą. Antsiuvas visiškai prisiklijuoja po 48 valandų, plauti gaminį galima tik praėjus šiam laikui.

🌟 Prie bet kokio antsiuvo galime prisiūti kontaktinę juostą (velcro). 

Prie antsiuvo siuvama šiurkšti dalis, minkštą dalį pridėsime, galėsite prisisiūti norimoje vietoje.